Cyberdevrim Parasız Sağlık İçin Hackledi

Sosyalist hacker grubu Cyberdevrim bu kez İzmir Bornova Suphi Koyuncu Lisesi'nde Gençlere Parasız Eğitim ve sağlığın ne olduğuna dair broşürler dağıtırken gözaltına alınan 3 Dev-genç'li için hackledi.

Parasız eğitim ve parasız sağlığın herkesin hakkı olduğunu savunan sosyalistler hemen her yerde buna yönelik faaliyet göstermekteler. Sağığın her aşamasını farklı biçimde ücretli hale getirip sağlığa ulaşmayı parası olmayanlara neredeyse imkansız hale getiren bir sitem sürekli olarak daha fazla egemen oluyor. Sağlığın paralı hale getirlmesinin artık simgelerinden olan özel hastaneler de sürekli olarak parası olana ne kadar iyi hizmet sunduğunu reklamlarla dayatıyor. Sosyalistlerin buna yönelik tepkileri sadece sokağa değil internete de yansıyor. 

Cyberdevrim farabihastanesicomtr sitesini ve Özel Levent Hastanesi'nin leventhastanesicomtr adlı internet sitesini hackledi. Cyberdevrim konuyla ilgili aşağıdaki mesajı Özel Levent Hastanesi sitesine bıraktı.YAŞASIN DEVRİM ve SOSYALİZM

Parasız eğitim ve Parasız sağlık için bedeller ödeyen her yüreğe bin selam olsun... 

İzmir Bornova Suphi Koyuncu Lisesi'nde Gençlere Parasız Eğitim ve Sağlığın ne olduğuna dair broşürler dağıtan 3 Dev-genç'li yoldaşımız, Faşist okul müdürü ve yalakası olduğu polisler tarafından işkence ile gözaltına alınmıştı... Unutulmasın ki, halkın en temel ve en doğal hakkı olan parasız EĞİTİM ve SAĞLIĞI alana kadar devam edeceğiz. 
O para babaları bilsin ki, bu halkı daha fazla sindiremiyecekler... 
Yaşasın DEVRİM ve SOSYALİZM...

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y