RedHack "Egemen"leri Sansüre Rağmen "Bağış"lamıyor

Redhack Üyesi "Bebek Şirin"
RedHack'in Baş müzakereci AKP'li Egemen Bağış ve "hanımına" ait yayınladığı belgeler mahkeme kararı ile doğrulandı. Egemen Bağış'ın ve "hanımının" maillerini ele geçiren sosyalist hacker RedHack Egemen Bağış ve "hanımının" özel yaşamlarında nasıl oldukları ve nelerle uğraştıklarını ortaya çıkarınca, Egemen Bağış ilk önce hızlıca içinde güahlarından af dileyen yakarıların olduğu ayetlere sarıldı, ardından konuyu sansürlemeye yöneldi. İlk önce Posta gazetesinin bu konuyla ilgili yaptığı haber Egmen Bağış'ın "ricasıyla" apar topar haber sitesinden kaldırıldı. Ardından Egemen Bağış mehkeme yoluna düşüp özel hayatın gizliliği diyerek maillerinin yayınlandığı Redhack haberini sansürletti. Redhack'in yayınladığı Egemen Bağış ve "hanımına" ait belgeler böylece doğrulanmış oldu..

"AKP milletvekili ve Baş müzakereci Egemen Bağış’ın adam kayırma, torpil gibi özelliklerini ve ahlak bekçiliği yaparken, kendi "ahlakını" ortaya serdiğimiz, yine kendi mail yazışmaları, başvurdukları mahkeme kararıyla blogger yönetimi tarafından kaldırılmıştır. Bu sayede belgeleri doğrulandığını da öğrenmiş olduk. İstanbul Belediye Başkanlığı adaylığına hazırlanan Egemen'lerin başı bu gidişle çok ağrıyacak gibi.."


REDHACK'TEN YENİ EGEMEN BAĞIŞ BELGELERİ 
 
AKP Üyesi "Egemen Bağış"
Redhack'in "egemenlerin" üstünde gezen kızıl hayaleti bir çok üstü örtülen gerçeği açığa çıkarmaya devam ediyor. Mahkemenin "kendi kişisel hayatı" diyerek yayın engellemesi getirdiği kişi insanların kişisel yaşamlarını nasıl sürdürmesi gerektiği üzerine fetva verenlerden birisi. Ayrıca bu fatvalara da uygun yaşadığı iddiasında olan kişinin özel hayatı denerek toplumun genelini ilgilendiren iş ilişkileri ve insanlara bakış şekilleri özel hayat kapsamı içinde değerlendirilmemeli. Egemen Bağış ve "hanımının" iş ilişkilerinde siyasi güçlerini tehdit unsuru haline getirmeleri de ahlak bekçiliğine soyundukları toplumsal ilişkilerinin perde arkasında yaptıkları da toplumu ilgilendiren "suç" delilleridir. 

Redhack yasaları hiçe sayarak bir politikacının olmaması gereken iş ilişkilerinin "özel hayat" sayılıp mahkeme kararıyla sansürlenmesine tepki olarak "Kaldirilan icerik, ek içerikler, 1 saat sonra yeni bir makale ve yeni bir siteyle karsinizda" olacak "egemenleri bağışlamayacağız" diyerek Egemen Bağış'la ilgili yeni belgeleri yayınlayacağını da duyurdu. 


KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y