Redhack, Reyhanlı İçin Beşir Atalay´ın Sitesinin Çökertildiğini Duyurdu!

Sosyalist Hacker RedHack Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay'ın sitesinin çökertildiğini duyurdu.

RedHack, son olarak Reyhanlı'da düzenlenen saldırının olduğu gün AKP Milletvekili Burhan Kuzu'nun oğlunun düğününü yapması ve Reyhanlı Katliamının sonuçları ortaya çıkmasına rağmen hiçbir program değişikliğine gitmeyip bir de Rayhanlı katliamını hafife alan açıklamaları nedeniyle internet sitesini 17 saat boyunca çökertmişti. Rehhack Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay'ın internet sitesinin DesertAnarchist tarafından "halkına yalan söylediği için" çökertildiğini bildirdi Beşir atalay'ın besiratalaycomtr adlı sitesinin çökertilmesi üzerine yedek sitesi devreye girdi ve DesertAnarchist onu da "ne kadar yedeklerse yedeklesinler down" diyerek çökertti.
 

Redhack, Reyhanlı katliamının gözlerden gizlenmesi ve unutturulması için yapılan girişimlere karşın Reyhanlı katliamını gündemde tutmaya devam ediyor. Reyhanlı katliamında sansürle birlikte bir çok karanlık nokta da ortaya çıktı. İddialara göre Reyhanlı'da 73 tane Mobese kameralarının hepsi olay esnasında bozukmuş. Reyhanlı katliamı ardından ortaya çıkan dramlardan biri de Reyhanlı'ya sığınan Suriyelilerin tekrardan ülkelerine geri dönmek zorunda kalmaları oldu.

Reyhanlı üzerinden kanlı bir oyun tezgahlanmaya devam ediliyor. Reyhanlı'da süren kanlı oyunun gözlerden gizlenmesine karşı durmak gerektiğine inananlar ilan edilen devlet sansürüne rağmen yaşananları takip ediyor.


KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y