Redhack´den "Egemen Bağış´ı Nasıl Bilirdiniz" Sorusuna Cevap!

Redhack üyesi "Bebek Şirin"
Sosyalist Hacker Redhack, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve eşi Beyhan Yıldırım'a ait olduğunu belirttiği "elimize 'bavulla" geçti" dediği bazı mailleri yayınladı. Reyhanlı belgelerini Redhack'a sızdırdığı iddiası ile tutuklanan jandarma er Utku Kali'nin masum olduğunu belirten Redhack, "Ha unutmadan acaba yarin hangi "gariban" bakanlik yetkilisini tutuklayacaklar acaba? Masum @UtkuKali'yi birakmadiginiz surece yakanizdayiz" twitini attı.

RedHack'in sabaha karşı saat 05:00 sularında attığı "Egemen suan telefon basinda ve kimle konustugunu da biliyoruz, mudur'e selam soyle ;) Neyse bugun de gorevimizi yaptik, rahatça uyuyabiliriz;)" twiti ise egemenler karşısında mücadele edenlerin hiç de güçsüz olmadığına işaretçi oldu. Redhack bugün ise Egemen Bağış'ın sitesini de erişilemez hale getirdi. egemenbagis.comtr adresine erişilemiyor.

MAİLLERDE PARA PEŞİNDE KOŞAN SAPKINLIK MERAKLILARI VAR 


Maillerin bir kısmını redleaks.blogspot.com'dan yayınlayan Redhack, maillerle ilgili sunuş yazısına Taraf gazetesine "bavulla" servis edilip ardından bir dizi polisiye operasyon yapılan belgeleri anıştıracak biçimde "Elimize 'bavulla" geçen" belgeler diye başladı.:


AKP Üyesi "Egemen Bağış"
Başmüzakereci Egemen Bağış ve Eşi Reyhan Bağış'ın E-mailleri-1

Elimize "bavulla" geçen, Başmüzakereci ve AKP Milletvekili Egemen Bağış ve Eşi Reyhan Bağış'ın e-mailleri..
Alkol içmeyen, "tinerci" olmayan, ODTU'de okumayan, Ahlakla yetiştirilecek "dindar" nesil'in Milletvekili ve Bakanlari da bunlar oluyoruz sanırız..
Yorumsuz.. Redhack'in yayınladığı içeriğe redleaks.blogspot.com linkinden erişebilirsiniz.

Edit: Bazi "ozel içerikli" ve "bizi alakadar etmeyen" konuları yayınlamıyoruz. Aşağıda çesitli zamanlarda kendileri tarafından yazılan, istemlerin, kredi karti ekstrelerinin de oldugu mailler var ve bu maillerden bizde daha cok var ayikladikca buraya atacagiz.. Burayı takip edin..

SAĞCI POLİTİKACI YÜZSÜZDÜR


Halka karşı dindar, ahlaklı görünümlü olmaya özen gösteren "muhafazakar" siyasetçilerin bu görüntülerinin ardında farklı bir hayat yaşadığı bilinen gerçektir. Zaman zaman bu durum ortaya çıkar bazıları onurlu davranıyor görünmek adına istifa eder çoğunluğı ise yüzsüzlükte sınır tanımaz devam eder. Sağcı politikacılığın temeli yüzsüzlüktür. Redhack Egemen Bağış adlı politikacının gerçeğinin bir kısmını açığa çıkarmıştır. Rehack'in yorumları kısaca şöyledir:

"Boylece #UtkuKali gibi olayla alakasi olmayan gariban erleri toplamamayi ogrenirsiniz. Bu sadece uyari..

Ey AKP'ye oy veren isciler emekçiler kardesler.. Bakın gorun size "ahlak" dersi verenler, "kemerinizi sıkın" diyenler

Halka ayet yazip, ozelde +18 davranan siyasetcilerin "ozeline mudehale" ettigimizi soyleyenler, hayatlarina tecavuz edildiginin farkinda mi?"


Egemen bağış ise ortaya çıkan belgelerde yaptıklarını kabul etme anlamına gelecek bir dini pasaj paylaşmıştır. "Şu halde sen sabret. Gerçekten Allah'ın va'di haktır. Günahın için mağfiret dile; akşam ve sabah Rabbini hamd ile tesbih et. Mümin, 55" İslam'ın kötüye kullanımısına ve kişisel çıkar için çarpıtılmasına örnek oluşturan Egemen Bağış Twitter'dan paylaştığı son gönderisiyle tam gaz dine sarılarak "çarkını döndürmeye" devam edeceği sinyalini vermiştir. Egemen Bağış örneğinde İslam sadece kendi sefil çıkarı için varmış gibi davranan kirli politikacıların serüvenleri devam etmekte ve bu kirli politikacıların dini kişisel çıkarına alet etmekte nasıl yüzsüzleştikleri izlenmektedir. 


KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y