Redhack, Ethem Sarısülük´ü Katleden Emniyeti Affetmedi: Ankara ve İstanbul Emniyeti Çökertildi

RedHack, Ankara ve İstanbul polisinin web sitelerini ETHEM SARISÜLÜK için çökertti.

Anonymous’un bugün RTÜK’ü hackledi RedHackde Ankara polisinin başından vurarak öldürdüğü Ethem Sarısülük için polise fiş çektirdi. Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün web sitesi ankarapoltr ve İstanbul polisine ait istanbulpolgovtr sitelerini çökerterek ulaşılmaz hale getirdi.

Redhack: “Ankara polisine uyarımızdır, 2012′de yaptığımız gibi yine ziyarete geleceğiz!” diyen RedHack, önümüzdeki süreçte Ankara polisinin web sitesinin işleyişine misafir olacağını duyurdu.

RedHack bu eylemini Ethem Sarısülük’ün beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından yapıp eylemi Ethem Sarısülük’ün anısına gerçekleştirdiğini duyurdu.

RedHack, polis sitelerinin çökertilmesinin sadece başlangıç olduğunu söyleyip:

“Ankara Emniyet’inden ele gecirdigimiz ve bugune kadar yayinlamadigimiz tum belge, ihbar vb dokumanlari yayinlayacagiz! Simdi onlar dusunsun!”
“Seytan diyor, bu cevikkuvet denilen polislerin adi, soyadi, “ev adreslerini” yayinla.. Bu sekilde mi savasmak istiyorlar?”

Ethem Sarısülük'ü vuran polis ortada belliyken ve konu yargıya taşımmışken bu saldırgan, katili polisi koruyan ve yargıyı engelleyen emniyetin yaptığını bir kez daha düşünmesi gerekir. 

 Ethem Sarısülük'ün Polis Tarafından Katledilme Anı
 

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y