Redhack´den Dev Güvenlik Hizmeti İstanbul Polisinin Cep Numaraları!

Redhack'den yeni bir hizmet daha. Redhack, İstanbul'da 1 Mayıs 2013'de görev alan emniyet personelinin telefon numaralarını yayınladı. Redhack'in yayınladığı Emniyet personeli listesi 1 Mayıs 2013 günü 1 Mayıs Birlik Dayanışma ve Mücadele Günü'nde polisin nasıl organize olduğunu ve nasıl bir iletişin biçimi kullandığını da göstermekte. Polisin o günden bu yana yayınlanan telefon listesini değiştirmediği bilinince yayınlanan telefon numaralarının hala aktif olduğu ortaya çıkmakta. Bu telefonları kullananların bir kısmının da şu an özellikle Taksim Gezi Parkı direnişine yönelik faaliyette olduğu da bir gerçek.

Redhack'in yayınladığı belgelere ulaşmak için TIKLAYINIZ:  

Redhack'in yayınladığı belgelere ilişkin açıklaması:
 
İstanbul Emniyet'i Müdür ve Yardımcılarının Cep Telefon Numaraları İstanbul Polis'i Halka Karşı Eylem Planı :

Polis gaz atar, oldurene kadar dover, kol koparir, goz cikarir, panzerle ustunden gecer.. Polis kufur eder, genc kizlara "sana bu karanlikta tecavuz ederim" der.. Polis durduk yere insanlara saldirir, ego tatmin eder, seflerinin gozune girmeye calisir. Emir kulu ya.. 50 senedir emrin arkasina siginan fasist polisler yok, sadece emirler var ha? 50 kisi bir genci tekmelerken hangi emir de var bu? Asagida emirler yaziyor.. "Bunu dovun" seklinde emir goremedik? Bu emirleri Emniyet mudurleri mi veriyor yoksa Fethullah'in emrinde mi? Sonra buna karsi ozgurlukculer tarafindan iki tas atilir, slogan atilir, tencere tava çarpilir.. Atanlar vatan haini olur. Capulcu olur. Vandalist olur..
2 Insan katledilir. Kimse onu gormez. Evlerin icine gaz atilir, 5 bin gozalti yapilir binlerce insan darp edilir yaralanir.. Ama kimse gormez.. Emirler kagitlara yazilir ama kimse uygulamaz. Cunku Hukuksuzluk bu ulkenin hukuku olmustur. Medya korkar.. Bu dunyaya bir defa geldiklerini ve koyun olmak zorunda olmadiklarini unutur.. "Madem dogrulari yazamayacagim, o halde kalem tutmanin alemi yok" denilmez, kaleme daha da sarilinir, daha da yapis yupus kan damlattirilir birinci sayfalara.. Bir "montaj" bayrak yakma goruntuleri koyulur, bir "camide icki ictiler" yalanina sarilinir. Provokasyon diz boyudur ama me'leme seslerinden kimse gercekleri duyamaz. Aksine "evimizdeyiz çikar sizi yakariz" derler.. Sivas'taki gibi, Corum'daki gibi, Maras'taki gibi, hak arayan bu insanlari yakmakla, linc etmekle tehdit ederler ki, daha simdiden Izmir'de Adana'da Konya'da Rize'de ve daha bircok yerde linç girisimleri içine girmislerdir..

Madem oyle. Oyunu kurallarina gore yani orantisiz siddete karsi, orantisiz zeka ile oynayacagiz..
Basbakanin kiskirtmasiyla olaylar daha da buyumesin, Provokasyon olmasin, canlar yanmasin, kimse kimseyi yaralamasin diye, Kapimiza bavulla birakilan Istanbul Emniyet mudurleri ve yardimcilarinin Isim ve CEP Telefon numaralarini veriyoruz.. Arayip sikayetlerinizi bildirin.. Madem "halk için emniyet" diyorlar o halde Halk istedigi an onlara ulasabilsin ;)
Not: Belgeler 1 Mayis'ta Taksim'e emekçileri çikarmama plani ve gorevlilerin listesi, telefon numaralari, yapilacaklar listesi, telsiz kodlari vb'den olusur..
Katledilen Mehmet Ayvalıtaş, Abdullah Cömert anısına..
Ve hayati durumu kritik olan Turan Akbaş diren lutfen....
Tum Gezi Parki direnisçilerine..
Ulkenin ve dunyanin dort bir yaninda kalpleri OZGURLUK askiyla yananlara selam olsun..

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y