15 Temmuz Fırsat Darbecisine HAYIR


15 Temmuz fırsat darbecisi diktatörün suçlarına ortak olma bulaşma HAYIR de diktatörü durdur

İktidara kanla yapışan diktatör yağma talan düzenini sürdürmek için uydurduğu Türk tipi başKANlık hezeyanı olsun diye ne yaparsa yapsın bir türlü HAYIR’ın yükselen gücünü durduramıyor.

15 Temmuz fırsat darbesiyle dayattığı OHAL koşullarında her hezeyanını yapabileceğini zanneden diktatör referandum dayatmasının daha ilk anlarından itibaren HAYIR’ın yükseklği ve kararlılığı karşısında kabuslar görmeye başladı. Referanduma tüm toplumu bilgisiz bırakıp 15 Temmuz fırsat darbesiyle de pekiştirdiği korkuyla sindirerek adım atan diktatör ve şebekesi HAYIR diyenlerin her şeyi göze alıp sokaklara çıkmasıyla dağılan korku iklimini yeniden oluşturmakta zorlanmakta. Referandum kampanyasını sürekli ağız ve yöntem değiştirip bugün söylediklerinin ertesi gün tam tersini söyleyip sürdüren diktatör ve şebekesi HAYIR’ın gücü karşısında sadece devlet güçleri ve suça bulaşmış yandaşlarıyla saldırarak korku ikliminden ve seçimde yapılacak hilelerden medet ummakta.

Klasik “sağ” seçmenin diktatör ve şebekesinin Avrupa’ya yönelik başlattığı seçim şovu hezeyanına seçimden sonra her şey düzelir bakışı ise gün geçtikçe Avrupa’yla arayı düzeltmenin hiç de öyle kolay ve altından kalkılacak maliyette olmadığını görmeye başlamasıyla tam tersi bir etkiye dönüşmeye başladı.

HAYIR’ın fiilen devlet güçlerince “yasaklı” sayılmasına karşı her zorluğa göze alıp sokaklarda mücadele edenlerin toplumdan gördüğü ilginin daha önce olmadığı kadar yoğun olması 15 Temmuz fırsat darbesiyle yaratılmak istenen ölü toprağı serpilmiş toplum modelini kırdıkça HAYIR mücadelesi seçim hilelerini de yıkıp kazanacaktır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y