Diktatör HAYIR Mücadelesine Yenilecek

Hiçbir şüpheniz olmasın diktatör de şebekesi de 
HAYIR mücadelesine yenilecek

Siyasi hayatı boyunca rakipleri ve gazetecilerden kaçmasıyla tanınan diktatör bugün kendisini davet ettirdiği HAYIR çadırındaki gönüllülerle hakarete varan ağız dalaşına girdi.

Diktatör de, şebekesi de referandumdan çıkacak sonucu etkilemek için her şeyi yapıp her suçu işlemenin de yeterli olmamasına sıkıştı. HAYIR’ın çoğunluğunu korumasını kabullenmeleri bunun bir toplumsal “patlamaya” dönüşme kabusuna dönüştü. Referandum için hazırladıkları seçim hilelerinin de yetmeyebileceği ve seçim günü yaklaştıkça HAYIR’ın bundan sonra iktidarda durmalarına imkan bırakmayacak bir orana ulaşması kabusu diktatörü HAYIR çadırına “nezaket” ziyareti yapmaya zorladı. Referandum sonrası iktidarda kalma yollarını arayan diktatör ve şebekesi CHP içindeki Erdoğancılara “referandumdan sonra da mevkisini koruyacak korumalı” açıklamaları yaptırmanın ardından düzenlediği bu ziyaretle iktidardan düşme kabusunu yatıştırmaya uğraştı.

HAYIR diyen her insanın tehlike altında olduğu referandum dayatmasıyla korkuyla sinip iktidarın her dediğini yapan toplum beklentisi her şeyi göze alıp HAYIR mücadelesi yapanlarca yıkıldı.

Devlet, para, silah, mafya, medya, her gücü elinde tutup kendisine tapmayan herkesi düşman ilan edecek kadar kendinden geçen diktatöre karşı halkların, ötekileştirilenlerin, direnişçilerin, hak adalet ve özgürlük isteyenlerin ne olursa olsun fedakarca yürüttüğü “güçsüz” HAYIR mücadelesi her gücü elinde tuttuğunu zanneden şebekeyi geri püskürttü.

Referandum gününe kadar saldırmaya devam edip seçim günü de her tür hileyi yapacak olan diktatör ve şebekesine karşı HAYIR mücadelesi de daha güçlü bir karşı koyuş ortaya koyacaktır.

Referandum sonrası ise diktatör ve şebekesinin suçlarının hesabını sormak artık kaçamayacakları ilk gündem maddesi olacaktır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y