diktatörün suçlarına bulaşma insanca yaşanacak bir ülke için HAYIR mücadelesine katıl

diktatörün suçlarına bulaşma
insanca yaşanacak bir ülke için HAYIR mücadelesine katıl


Diktatör ve şebekesi işledikleri sayısız suç belgelenmiş şekilde ortada dururken yargılanmaktan kaçmaya devam edebilmek için iktidardan düşmemek uğruna yeni ve vahim suçlar işlemekte.

Referandumda HAYIR diyenlerin çokluğu diktatör ve şebekesini derin kabuslara boğdu. Beceriksiz basiretsizlikleriyle yapabildikleri tek şey ise daha saldırgan daha yasakçı daha çok yalan söylemek oldu. Hayır demenin fiilen yasaklı ilan edilip devlet güçleri ve sokağa salınan Erdoğancı mafyaca saldırıya açık hale getirilmesi HAYIR demeyi her şeyi göze almakla eş duruma getirdi. Devletin, medyanın, mafya ve para babalarının her gücünü elinde tutan diktatör ve şebekesi tüm saldırganlık tehdit ve şantajlarına rağmen suçlarına bulaştıramadıkları geniş çoğunluğun HAYIR eğilimini durduramama telaşında. HAYIR diyenlerin her şeyi göze alıp yaptıkları kampanyalara yönelik saldırılar artarken AB ile çıkartılan krizin körüklediği ırkçılık ise umdukları taraftarı bulamayıp daha da sıkışmalarına yol açtı.

Geçim mecburiyetlerinden rehin alınan toplumun diktatöre karşı çıkışı hala sessizce referandum gününü bekleyip cevabı sandıkta vermekken her tür örgütlenmesi saldırı altındaki sistem muhaliflerinin her şeyi göze alıp düzenledikleri HAYIR kampanyaları ise toplumun geniş çoğunluğunca kabul görmekte. Referandumda neyi oylayacağını bilmeyip sadece diktatörün yalanlarıyla idare etmesi istenen toplumun HAYIR kampanyalarına yönelmesi ise AKP tek parti devleti ve diktatörün kabusunu yoğunlaştırmakta.

Yağma sömürü düzeninin en vahşi yöntemlerle sürdürülmek dışında devam ettirilememesi diktatör ve şebekesinin basiretsizliğine sıkışmışken değişip dönüşen toplumun hak adalet özlemi ise her şeyi göze alıp direnenlerin mücadelesinde buluştu.


KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y