Diktatörün Yağma Yalan Zulüm Düzeni Bitmeli

 
Diktatörün yağma yalan zulüm düzeni bitmeli
HAYIR mücadelesine katıl ülkeni aileni kurtar


Diktatör ve suç şebekesinin saldırılarına karşı her şeyi göze alıp HAYIR için mücadele edenler çoğaldıkça topluma dayatılan korku iklimi de dağılmakta.

Korkuyla sinip devlet ve yandaş kanallarından saçılan yalanlardan başka bir şeyi bilmesi bir yana düşünmesi bile tehlikeli sayılan toplumun HAYIR diyenlerin karınca misali çabalamasındaki cesaret korku iklimini eritmekte. Korkuyla sinmiş bir toplum dışında iktidarda kalaması mümkün olmayan suç şebekesinin HAYIR diyenlere yönelik saldırganlığı ise HAYIR mücadelesi sürdürüldükçe toplumda korkuyu arttırmak bir yana diktatör ve şebekesine yönelik derin öfkeyi çoğaltmakta.
 
HAYIR diyenlere saldırmak dışında başKANlık hezeyanını açıklayacak makul bir nedenleri olmayan şebeke HAYIR’ın toplumda çoğunluğa ulaşmasını engelleyememenin kabuslarını da yaşamakta. Yağma, yalan, zulüm ve sömürüyle var olabilen suç güruhluğundan başka her vasfını yitirmiş olanların AKP tek parti devleti diye ilan ettikleri düzenlerini de sürdüremez hale gelip diktatörün başKANlık hezeyanıyla tüm yağmacı suç şebekelerinden oluşan “sağı” bir araya getirip düzenlerini devam ettirme uğraşısı toplumda artık yeter bu düzen bitmeli anlayışını yaygınlaştırmıştır. Yağma düzenini devam ettirmek için dayatılan başKANlık değişip dönüşen toplumun tepkisine çarpmıştır.

Referandum için HAYIR demenin tehlikeli sayılması HAYIR için yapılan her girişimi iktidar ve yandaşlarının saldırılarına karşı mücadeleye dönüştürmüştür. Diktatör ve şebekesinin işledikleri suçlara bulaşmakla eş hale gelen referandum kampanyaları ise toplumu işlenen bu suçlara bulaşanlar ve bulaşmayanlar diye ikiye bölmüştür. Diktatör ve şebekesinin suçlarına bulaşıp var olabilen asalaklara karşı emeği ve alınteriyle yaşayan ve öyle de yaşamak isteyenler arasındaki ayrışma referandum sürecinde belirginleşirken referandum yapılsın yapılmasın ve ne sonuç çıkarsa çıksın bundan sonra ne diktatör ne de şebekesi sonlarını getirecek direnişi engelleyecek gücü bulamayacaktır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y