HAYIR de Hesap Vermekten Kaçamasınlar

HAYIR mücadelesine sen de katıl
Diktatör de şebekesi de 

hesap vermekten kaçamasın

Diktatörün dayattığı zulüm devleti, yandaş egemenliği saldırılarına karşı HAYIR diyenlerin her şeyi göze alan mücadelesi her gün gücünü arttırmakta.

HAYIR diyen herkese devlet güçleri ve yandaşların saldırmasının “olağanlaştırılması” HAYIR mücadelesini geriletmek bir yana referandumda diktatörün peşinden sürüklenecek “klasik sağ” seçmenin bir kısımını da HAYIR cephesine yönlendirdi. Yağmacı, yalancı, en saldırgan, en kural tanımaz ırkçı ve din bezirganlarının tahakküm ettiği toplumsal çoğunluk üzrindeki egemenlikleri salllantıda. 15 Temmuz fırsat darbesiyle her istediğini yapacağı “ortamı” yakaladığını sanan diktatör için referandum, HAYIR mücadelesinin gücüyle kâbusa dönüştü. Devlet, para, silah, mafya, medya, her gücü ellerinde tutanlar “karınca kararınca” mücadele edenlerin HAYIR’ına yenildi.

Uzun yıllardır büyük fedakarlıklarla sürdürülen zulme karşı mücadelenin birikimi ilk kez toplumsal çoğunluğa ulaştı ve faşizmin dayatmalarına saldırılarına karşı her şeyi göze alanlar yeni bir direnç alanı oluşturdu. Diktatör ve şebekesinin sürdürülemez hale gelen yağma yalan düzenini vahşete varan yöntemlerle devam ettirmek için dayattıkları başKANlık tezgahı yenildi.

Diktatör ve şebekesinin işledikleri sayısız suç bulunmakta. Sadece kamuoyuna belgeleriyle yansıyanları dahi yargılanmaktan başka bir gelecekleri olmadığını defalarca gösterdi. Suç işlemek dışında her vasfını yitiren güruhun yargılanmaktan kaçmak için başvurdukları her yol ise suçlarını vahimleştirmekte. HAYIR mücadelesi suça karşı halkın iddia ve savunmasıdır da.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y