Her Şartta HAYIR Kazanacak

Artık yeter diktatör hesap versin
her şartta HAYIR kazanacak


15 Temmuz fırsat darbecisi diktatör ve şebekesi referandumu HAYIR mücadelesinin gücü nedeniyle devlete karşı halk haline dönüştürmek zorunda kaldı. HAYIR diyen herkese saldırıp yasaklayıp korku iklimi dayatan diktatör yeniktir.

Değişip dönüşen toplum, diktatör ve şebekesinin temsil ettiği yağma düzeninin en ırkçı, en gerici, vahşete varan yöntemler uygulayan “klasik sağcılığına” tüm engellemelere rağmen artık yeter diyen çoğunluğa ulaştı. Kendisine tapılması dışında herkese düşmanlık ilan eden diktatörün de yağmacı sağın çöküşüne engel olamayacağı HAYIR mücadelesiyle kanıtlandı. Sadece AKP tek parti devletinin değil yağmacı her suç şebekesi faşist güruhun ortak iktidarı olacak diye dayatılan başKANlığın geniş çoğunluğun hayatlarını yıkıma sürüklemekten başka bir şey vadetmediği ise HAYIR mücadelesiyle ortaya serildi.

Diktatör ve geçmişten bu yana ortaklık yapıp bozduğu veya yeni ortaklıklar kurduğu her kesim daima iktidarda kalabilmek uğruna birer suç güruhu olmaktan başka her vasfını yitirdi. Uluslararası alanda dolandırıcılık ve savaş suçlarıyla ilgili yargılanmaları kesinleşen diktatör ve şebekesinin artık tek sığınakları gasp ettikleri devlet gücüyle toplumu rehin tutmaları. Ülkedeki herkesin birer rehine olmaktan başka değerinin kalmadığı süreçte dayatılan referandum ise baskı saldırı ve zulme karşı HAYIR mücadelesi yapanların cesaretleriyle diktatörün iktidarda kalma zeminini yıkacak güce ulaşıp kabusu oldu.

Türkiye’de “devlet adına” diye işlenen hiçbir suçun hesabı verilmemiştir bu değişmedikçe toplumsal barışa ulaşamayacak toplum ilk kez HAYIR mücadesiyle suçların hesabını sorabilme gücene ulaşma şansı yakalamaktadır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y