Atı Çalıp Üsküdar’dan Kaçan Hırsızı HAYIR Yakaladı


Atı çalıp üsküdar’dan kaçan hırsızı 
HAYIR mücadelesi yakaladı

Referandum sonucuna göre HAYIR’ın kazandığı ortadayken aralarında Yüksek Seçim Kurulu’nun da bulunduğu bir kısım suç şebekesi üyesi diktatör yandaşı asgari 2.5 milyon sahte oyla seçim sahtekarlığı yaparken suç üstü yakalandı.

Toplam oyların asgari %5’inin evet lehine sahte olarak sandığa doldurulduğu ortaya çıktı ve bunun çok sayıda delili de tüm yandaş medya sansürüne rağmen kamuoyunun gündemine girmeye başladı. Binlerce sandıkta %100’den fazla oy kullanıldığı ve bunların da tamamının “evet” olduğu belgelendi. Hırsızlık, yolsuzluk ve yağma dışında var olamayan suç şebekeleri diktatörün emri ve devlet gücüyle referandumda daha önce görülmemiş boyutta seçim hilesi yaptı. YSK’nın seçim yolsuzluklarına yönelik ilan ettiği kısa süreçte çok sayıda kişi ve kurum yappılan sahtekarlıkları belgeleyip itiraz etti. YSK’nın bu boyutta belgeli sahtecilik itirazının olması üzerine itiraz süresini uzatması gerekirken itirazları yok saymaya hazırlandığı görüldü.

Hırsızlıkları sayısız kez belgelenen diktatör ve şebekesi seçim hırsızlıklarını da her türlü yasa kural toplumsal anlayışı hiçe sayarak dayattı. Devletin her kurumunun diktatörün çıkarına hizmet etmesine YSK da dahil oldu ve referandum suç şebekesinin suç yöntemleriyle darbe düzenlemesi haline dönüştü. Ortaya çıkarılan sahtekarlığa karşı diktatör ve şebekesinin “oyları çaldık ne yapabilirsiniz ki gücünüz ne” tavrı tüm tolumu bu hırsızlığı ya sineye çekmek ya da diktatöre bağlı devlet güçleri saldırısına rağmen mücadeleye devam etmek seçenekleriyle karşı karşıya bıraktı.

Referandum diktatör ve şebekesinin son meşru sığınağı olan “çoğunlukçuluğu” da yıktı bundan sonrası devletin tamamen suç şebekesi yöntemleriyle işletilmesi ve buna karşı direniştir. Haksızlık ve zulme karşı direniş geleneği oluşan toplumun diktatör ve şebekesinin oy hırsızlığıyla dayattığı suç yönetim modeline direnişi kazanmaya yakındır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y