Cesaret Mücadele Dayanışma HAYIR Kazanacak

Cesaret Mücadele Dayanışma
HAYIR kazanacak


Diktatör ve şebekesinin; devlet elinde, medya elinde, uyuşturucu mafyasını sokağa saldı, belediyelerin tüm kaynakları onun için seferber, HAYIR diyen her insana saldırılmasını “nomal” sayıyor ama yine de HAYIR’ı engelleyemiyor.

Diktatör ve şebekesi toplumda artık bir nefret simgesidir. Diktatör başKAN olsun diye yapılan tüm kampanyalar sokağa salınan tüm saldırganlar ancak suçlarına ortak edebildikleri kişi ve kesimlerin arasında rahat edebiliyor. Toplumsal öfke referandumda en yumuşak biçimiyle her şeyi göze alıp HAYIR mücadelesi yapanların cesaretinde kendisini ifade etme yolunu buldukça diktatör ve şebekesinin devasa propaganda aracı sadece öfkeyi çoğaltmaya yarıyor. 

Referandumu kaybedecekleri belirginleştikçe saldırganlıkla bunu tersine çevirip zulme karşı silkinmeye başlayan toplumu korkuyla sinmekten başka çaresi olmayan “zavallılar” haline getirmeye uğraşıyorlar. Diktatör artık sıkça kabustan bahsetmekte bu kendi halini ifade etmekte. Ne yaparlarsa yapsınlar, ne yöntem izlerlerse izlesinler HAYIR çoğunluğunun gücünü kıramamanın kabusunu yaşıyorlar.

Cesaret, haksızlık ve zulüm yapanlar ne kadar devasa güce hükmederse hükmetsin ona karşı her şeyi göze alıp bir şeyler yapabilme gücüdür. HAYIR mücadelesini olanaksızlıklarla sürdürenlerin cesareti toplumun üstüne serilen korku örtüsünü aralamıştır. 15 Temmuz fırsat darbecilerinin başKANlık hezeyanı cesaretle mücadele edenlerce durdurulmuştur.

Diktatör ve şebekesi işledikleri suçlardan yargılanmamak için iktidarda kalmaya mahkum suç güruhundan başka bir şey değildir. Suç yöntemleriyle iktidarı gasp etmiş ve suç yöntemleriyle de iktidarda kalabilmektedir. İnsanların günlük geçimlerini dahi suçlarına bulaşmaya bağlayan güruh suçlarına bulaştırdıklarıyla da referandumu kazanak için yeni suçlar işlemektedir. Diktatörün yüz kızartıcı, savaş, insanlık suçlarına bulaşmakla eş hale gelen referandum da hak adalet özgürlüğü hak ettiğini bilenlerin HAYIR mücadelesi kazanacaktır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y