Cesaretle HAYIR Diyenler Kazanacak

Diktatörün yalanına zulmüne tehdidine hilesine bulaşanlar değil
cesaretle HAYIR diyenler kazanacak


Diktatör ve şebekesinin ellerindeki her güçle kendilerinden olmayan herkese saldırmasına rağmen, HAYIR mücadelesinin cesareti, toplumu diktatöre karşı HAYIR’da ortaklaştırıp harekete geçirmiştir.

15 Temmuz fırsat darbesi önceden oluşturulmuş fişlemelerle diktatöre tapmayanları ezmek için kullanılmış, yağma ve sömürü düzeninin en gerici en ırkçı en saldırgan unsurlarından oluşan iktidar ve şebekesinin daima iktidarda kalacakları yanılgısına yol açmıştır. İşledikleri sayısız yüz kızartıcı, insanlık ve savaş suçlarını aklayıp bundan sonra da işleyecekleri suçları yasal kılmak için uydurulan başKANlık hezeyanı referandum süreci ilerledikçe diktatör ve şebekesi için kâbusa dönüşmüştür. Ne tür saçmalık uydurursa uydursun hüsrana uğrayan diktatör sonunda Kemal Kılıçdaroğlu’na “takıntı yapıp” klasik sağ seçmen eriyişini durduracağını sanar hale düşmüştür.

Diktatörle suç ortaklığı yapanlar dışında başKANlık hezeyanını savunanlar HAYIR mücadelesinin gücüyle diktatör ve şebekesinden uzak durabilme cesareti bulmuştur. Devlet dahil her suç şebekesinin saldırılarına ve tüm olanaksızlıklara rağmen yürütülen HAYIR mücadelesi toplumda büyük çoğunluğa diktatöre karşı durup artık yeter deme gücü vermiştir. Yağma ve sömürüyle var olabilenlerin en ırkçı en gerisi en saldırgan faşist devlet yöntemleri ilk kez toplumun çoğunluğunda teslim olmak yerine karşı koymaya yol açmıştır. Hak adalet ve özgürlüğü hak ettiğine inanan toplum artık yeter demenin gücüyle HAYIR mücadelesini kazanma yolundadır.

Referandum sonucu ne olursa olsun bundan sonra faşizme karşı mücadele edenlerin toplumsal yalnızlaştırılması artık çok zordur. Faşizme karşı direniş alternatifi güçlenmiştir.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y