Diktatör Yalanında Boğulacak HAYIR Kazanacak

Hırsız diktatör 
zulmünde yasağında yalanında boğulacak 
HAYIR kazanacak

Hırsız diktatörün başKANlık hezeyanı ve bu hezeyana yılana sarılır gibi sarılan yağma düzeninin en gerici en ırkçı en saldırgan “klasik sağcı” faşist güruhu toplumsal öfke birikiminin en yumuşak en “uslu” şekli olan HAYIR mücadelesiyle yenilgiye uğratıldı. 

BaşKANlık olmazsa “ben iktidarda olmazsam” her şey yıkılır diyen diktatör referandum günü yaklaştıkça şebekesiyle birlikte HAYIR’ın gücüyle süprülüp atılmamak için önlemler almaya yöneldi. Yağma düzeninin sıkıştığı çıkmazda debelenmesinden başka bir şey olmayan başKANlık hezeyanı toplumun yalana yağmaya zulme değil hak adalet ve özgürlüğü hak ettiğine olan inancına takıldı. Değişip dönüşen toplum artık yeter bu şekilde yaşamak istemiyoruz deme cesaretini ise her şeyi göze alıp HAYIR mücadelesi yapanlardan aldı. Yağma ve sömürüyü diledikleri gibi yapamazlarsa var olamayacak tufeylinin HAYIR karşısındaki yenilgisi kesindir.

HAYIR mücadelesinin son iki haftadaki hedefi korku iklimini daha çok yıkacak girişimlerini arttırıp referandumdan diktatör ve şebekesini iktidardan da süpürüp atacak sonuç çıkarmak olmalıdır. İktidara kanla yapışan diktatör ve şebekesinin HAYIR kazandı “demokratik teamüller gereği istifa edelim” demesini hiç kimse beklememektedir. O zaman, toplumsal öfkenin sadece sandığa sıkışıp kalmamasının yolları bulunup suç şebekesini iktidardan süpürüp atacak ve hak ettikleri gibi yargı önüne çıkaracak mücadele gündemde olmalıdır.

Diktatör ve şebekesi var olan yasalara göre dahi iktidarı gasp eden bir suç organizasyonudur. İşledikleri sayısız yüz kızartıcı suçla birlikte savaş ve insanlığa karşı işledikleri suçlardan şu ana kadar belgelenenleri bile yargılanmalarına yeterlidir. HAYIR mücadelesinin suç şebekesine karşı yapıldığı ve bu şebekenin de toplumda suç ortaklığıyla ayakta durduğu bilinmelidir. Suç şebekesi sadece güçten anlar ve bu HAYIR mücadelesinin referandumdan sonra da devamını gerektirmektedir.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y