Diktatörün Suç Düzenine HAYIR

Kendisini peygamber ilan eden diktatörün 
suç düzenine HAYIR

HAYIR’ın gücü karşısında diktatör iyice dengesini kaybetti. Son tv programlarından birinde kendisini peygamberle eş ilan edip peygamberliğini ilan etti.

Referandum günü yaklaştıkça HAYIR’ın gücünün kalıcı olduğu ortaya çıktı. Diktatör ve şebekesinin referandum sonrasına dönük bir planları olmadığı için de yapacaklarına yönelik çelişkili açıklamaları çoğaldı. Referandumdan sonra iç savaş çıkaracağız diyen yandaşlar olduğu gibi yeni bir uzlaşma arayışında olanlar da bulunmakta. Ancak diktatör ve şebekesinin suç işlemek dışında her vasfını kaybetmiş olması ve suç düzeni dışında iktidarda kalamayacak kadar sıkışmış olmaları hem AKP’yi hem de onunla birlikte hareket eden MHP, BBP gibi ırkçı partilerle birlikte en gerici en ırkçı en saldırgan sağı yeni suçlar işlemek dışında işlevsiz hale düşürdü. Devlet dahil ele geçirdikleri her gücü suç işleme mekanizması olmaktan başka bir işlevi kalmayacak hale dönüştüren diktatör ve şebekesi suç düzeni dışında var olamayacakları için de referandum sonrası suç düzenini sürdürmek isteyecekler ve insanca yaşamak isteyen halkla çatışmaları yoğunlaşacaktır.


Kendi sefil çıkarları için ülkeyi halkı yağmalamak dışında tutarlı hiçbir sözü, politikası, icraati olmayan diktatör ve şebekesi suça bulaştırdıkları kesimler dışında toplumdan soyutlanmakta. Referandumdan çıkacak HAYIR yalnızlaşmalarını çoğaltıp iktidarda durmalarını güçleştirecektir. 


Halkın HAYIR’ı sadece Anayasa değişikliği dayatmasına değil diktatör ve şebekesinin suç düzeninin tamamınadır. HAYIR’ın gücü her şeyi göze alan bir mücadelededir. Referandum sonrasında suç düzeni yerine insanca yaşanacak bir ülke özlemine yönelik adımlar atacak güç ise HAYIR mücadelesinde vardır.


KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y