Diktatörün Suçlarına Bulaşma HAYIR

Kendi çıkarından başka hiçbir şeyi umursamayan diktatörün suçlarına bulaşma
HAYIR

 
Referandum günü yaklaştıkça ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü HAYIR mücadelesinin gücünü kıramayan diktatör ve şebekesinin sinirleri bozuldu. Artık yapabildikleri tek şey HAYIR mücadelesi yürütenlere saldırmak.

Diktatörün kendinden başka hiçbir şeyi önemsememesi “iktidar” suçlarına bulaşanlar dışında herkesin etrafından uzaklaşmasına dönüştü. Yurtdışında başlayan oy kullanımında seçim sahtekarlıklarına başlayan şebekenin seçim hileleriyle durumu kurtarmaya uğraştığı kanıtlandı. HAYIR mücadelesi yapan herkesin devlet ve diktatörün mafya şebekelerince hedef alınıp saldırıya uğraması “olanaksızlıklar” içinde yürütülen HAYIR mücadelesini yer yer aksatsa da bu saldırıların sonucu toplumun korkuyla sinip teslim olmasından çok öfkenin sandığa yansıması olacak. HAYIR mücadelesi toplumsal öfkenin ifade edilmesinin güvencesi.

Ülkeyi yıkıma sürükleyerek iktidarda kalmaya uğraşan diktatör ve şebekesinin yarattığı toplumsal yıkımdan etkilenen geniş çoğunluk referandumu öfkesini ifade edecek bir alan olarak görmekte. Yağma ve sömürüyle var olabilenlere karşı emekleri ve alınterleriyle hayatta kalmaya uğraşanları temsil edenlerin cesaret ve mücadele gücü referandumun sonucunu belirleyecek.

Diktatör ve şebekesinin bir suç güruhundan başka hiçbir vasfı kalmadığından onlara karşı mücadele de suça karşı mücadeledir. Suç şebekelerinin anladığı tek şey ise karşı koyamayacakları şekilde sıkıştırıp engelleyen güçtür. Referandumdan çıkacak sonuç ne olursa olsun HAYIR mücadelesi yapanlar diktatör ve şebekesinin oluşturmak istedikleri korkuyla sinmiş toplum dayatmasını kırarak daha baştan kazanmıştır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y