HAYIR Kazanacak Diktatör Yerinde Duramayacak


Diktatörün suçlarına bulaşanlardan olma
HAYIR kazanacak 

diktatör yerinde duramayacak

Gasp ettiği devlet olanakları, palazlandırdığı her hırsız yandaşı ve suça bulaştırdıklarıyla diktatör başKANlık hezeyanını topluma tek taraflı dayattı, ancak her şeyi göze alıp HAYIR mücadelesi verenlere takıldı. 

İşlediği yüz kızartıcı, insanlık ve savaş suçlarıyla ve bu suçları işlediği şebekesiyle diktatör iktidarda kalmazsa hesap vermek zorunda kalacağı köşeye sıkıştı. Diktatörün başKANlık hezeyanını kendi partisinde kuyruğu sıkışan Bahçeli MHP ile dayatması da 15 Temmuz fırsat darbesiyle mümkün oldu. İşlediği ve bundan sonra da işleyeceği suçları aklama ve daima iktidarda kalma hevesindeki diktatörün hevesi ise her şeyi göze alıp HAYIR mücadelesi verenlerin toplumu cesaretlendirmesiyle gırtlağına tıkıldı. 

16 Nisan referandumu diktatör ve şebekesinin işlediği suçları aklamak olduğu kadar bundan sonra da suçun artık tam bir yasal korumaya kavuşması olacak. Suç işlemek dışında her vasfını kaybeden güruhun topluma dayattığı başKANlık hezeyanı mafya yöntemlerinin kabulü veya HAYIR oylamasıdır. 

BaşKANlık hezeyanı için her tür olanağa rağmen toplumdaki HAYIR’ın gücü diktatör ve şebekesinin çirkefleşmesini daha da arttırdı. Diktatörün bir dediğinin diğerini tutmaması ve kendisine tapmayan herkesi düşman sayıp sürekli saldırıp tehdit etmesi suç şebekesinin de baştan aşağıya çirkefleşmesine yol açtı. Medyadaki tek taraflı yayınlardaki saldırganlıktan AKP yöneticilerinin HAYIR diyenlere küfretmesine, din tüccarlarının HAYIR’cıları dinden aforoz etme söylemine, diktatörün uyuşturucu işlerini yapan devletin resmi mafyasının kanla duş alma rezilliğinden intikam yemini eden polislere, diktatöre tapmayanların “kadınları helal diyen” diktatör tapıcısı belediye görevlilerine kadar çirkefleşme diktatörün referandum kampanyasının temeli haline dönüştü.

HAYIR’ın gücü sadece başKANlık hezeyanının reddi değil diktatör ve şebekesinin tümden reddidir. Hesap sormaya yönelme adımıdır.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y