YSK Onaylı Hırsızlığa da HAYIR

YSK onaylı 
milyonlarca oy hırsızlığına da HAYIR 
biz kazandık

Tüm toplumun görüp bildiği hırsızlıkla elde edilip polis zoruyla dayatılan seçim sonuçlarını YSK, referandumu yenilemeye yetecek sayıda oy hırsızlığı ve sahte oy kullanıma ilişkin deliller önüne konmasına rağmen reddetti.

HDP Muş Milletvekili Burcu Çelik Muş’ta en az 70 sandıkta kullanılan sahte evet blok oylarını delilleriyle ortaya koyduktan sonra gözaltına alınıp tutuklandı. Sabaha karşı İstanbul’da HAYIR mücadelesi veren 38 kişi “evet’in kazandığını meşru bulmama” suçlamasıyla evleri basılarak gözaltına alındı. HAYIR’ın kazandığı ortadayken sahte oylarla değiştirilen referandum sonucuna itiraz edip oylarına sahip çıkanların sokaklara çıkmasına yönelik polis saldırıları artarak sürmekte. AGİT’in seçimde yapılan oy sahtekarlığı ve devlet gücüyle düzenlenen hilelere yönelik ön raporu diktatör ve şebekesini “her şeyi yakarız ülkeyi de yıkarız ama iktidarı terk etmeyiz” düzeyine indirdi. Referandumda kullanılan sahte evet oylarının en az 2.5 milyon ile 10 milyon arasında olduğu tahmin edilmekte. 

Suç işlemek dışında her vasfını yitiren diktatör ve şebekesi kendileriyle birlikte devlet dahil her gücü de bir suç şebekesi gibi işlemeye mecbur bırakmakta. Hak, yasa, kural, gelenek, insani her hangi bir değerin hiçe sayıldığı, sadece gücü yeten yetenin geçerli olduğu ülkede devlet, para, silah medya mafya, ticaret, iş olanakları vb her gücü elinde tutan diktatör ve şebekesine karşı halkın sistem içinde az veya çok bir yeri olan legal kurumlarla her ilişkisi bundan sonra devlete karşı işlenen suç sayılacaktır. CHP, HDP, muhalif sendikalar, dernekler, vb her kurum devlet gücüyle diktatörün keyfi saldırı alanlarıdır. Halkın faşizme karşı hayatın her alanında var olan kurumlarını da savunup yeni mücadele araçları ortaya çıkarmak ve diktatörlüğe karşı her araçla direnmek dışında seçeneği yoktur.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y