Diktatöre Tapmayan Herkes İçin Tek Seçenek Direniş

 
Diktatöre tapmayan herkes için 
tek seçenek direniş

Her meşruiyetini yitiren diktatör ve şebekesi kendileriyle birlikte toplumsal her işleyiş ve kurumun da meşruiyetini yok ederek faşist suç şebekesi düzeniyle iktidarda kalmaya uğraşan bir güruhtan başka bir şey değildir.

1- İşledikleri yüz kızartıcı suçları insanlığa karşı işledikleri suçlarla sürdüren devlet mekanizması karşısında iktidar suçlarına bulaşmayan herkesin ya diktatör ve şebekesinin zulmüyle korkup sinmek ya da her şeyi göze alıp direnenlerle birlikte isyan etmek dışında seçeneği kalmamıştır.


2- Diktatör ve şebekesi nin oluşturduğu devlet artık toplumdaki “ilgili” herkesin bildiği bir suç mekanizması: yandaş medyada uydurulan polis iddialarıyla dayanaklı kara propaganda ve ardından artık diktatörün şebekesi olmaktan başka vasfı kalmayan polis jandarma asker üniformalı silahlı gruplarla sürdürülen saldırganlık ve yandaş yargıyla iktidar suçları kitabına uyduruldu denen dayatma.


3- Faşist devlet mekanizması artık en ufak bir hak adalet ve özgürlük talebini karşılayamayacak ve tahammül edemeyecek kadar sıkışmıştır.


4- Devlet adına denen her karar ve eylem sadece diktatör ve şebekesinin çıkarına olduğu sürece geçerli sayılmakta aksi halde ise hiçbir geçerliliği bulunmamaktadır. 


5- Diktatör ve şebekesi dışında kimseye toplumsal bir duruş gösterme tahammülü olmadığının şiddetle dayatılmasına karşı halkın uzun yılların örgütsüzlüğüyle kitlesel tepki vermesi şimdilik mümkün olmamaktadır. 


6- Uzun yıllardır büyük fedakarlıklarla sürdürülen mücadele birikimiyle diktatör ve şebekesinin suç devleti saldırıları karşısında ayakta kalmayı başaran devrimciler, sosyalistler ve Kürd hareketi tüm toplumun insanca bir yaşam için tek umududur.


7- Ya diktatöre tapacaksın ya isyan edeceksin dayatmasına sıkışan toplumun tek insani seçeneği direniştir.


KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y