Diktatör cocacola’yı Rabia ile AKladı Çocuk Katliamını Umursamadı


diktatör yandaşları için 
cocacola’yı Rabia ile AKladı
çocuk katliamını umursamadı


İyiki varsın Eren Bülbül
Çalıp yağmaladıklarından başka hiçbir değeri kalmayan diktatör ve şebekesi iktidarda daha uzun süre kalmak için de ülkeyi, toplumu yıkıma sürükleyip bunu da zulümle devam ettiriyorlar.

Faşist suç düzeni, kendi sefil çıkarından başka hiçbir şeyi önemsemeyen Allah’ı para dini hırsızlık olan suç şebekesinin toplumu zulümle sindirip susturmasıyla ayakta durabiliyor. Devlet adına diye işlenen suçlara Maçka’da 15 yaşındaki Eren Bülbül çocuğun askeri operasyonda yem olarak kullanılıp öldürülmesi de eklendi. Devlet adına diyerek hareket eden suç şebekesinin toplumu rehin gibi görüp her durumda kullanmasının olağanlaştırılması Eren Bülbül cinayetini bir de ırkçılık ve diktatöre yaranmacılık olarak kullanmalarına dönüştü.

Ticari işletmelerin açılışlarına komisyon almadan gitmediği bilinen diktatörün tüm yandaşlarını hiçe sayıp koşarak cocacola tesisi açılışına gidip Rabia ile AKlaması bu işten aldığı komisyonun da “yüklü” olduğunun kanıtı. 

Çaldığı ve yağmaladığı dışında hiçbir değeri olmayanların çocuk katliamını umursamaması yandaşlar arasında diktatörün suçlarına bulaşanlar tarafından normal karşılanırken diğerleri ise sessiz kalmayı “tercih” etti.

Diktatör ve şebekesi kendi yozluk ve çürüyüşlerini tüm topluma da dayatıp herkesi yozlaştırmayı devlet politikası diye dayatırken insani değerlerini koruyanlar ise Nuriye Semih’i hayatta tutmak dahil hak ve adalet arayışı için her şeyi göze alıp direnmeye devam etmekte. Toplumsal değerleri insani olanlarla kişisel çıkardan başka hiçbir şeyi umursamayanlar arasındaki mücadele daha keskin bir döneme sürüklenmekte. Toplumun, diktatör ve şebekesiyle onların suçlarına bulaşanlara karşı, hak adalet ve insanca bir yaşam isteyenlerin direnişi arasındaki bölünmesi susup sinerek bir kenarda saklanan toplumsal çoğunluğunu da içine alacak biçime gelişmekte.

KızılYıldız.org
YAZIYI PAYLAŞ: Facebook Twitthis Furl

Facebook'tan Yorum Yap

.
2017 Kaynak Gosterilerek Her Yazi Istendigi Gibi Kullanilir. KIZILYILDIZ.org Devrimin KIZIL YILDIZI Dizayn: K.C.Y